ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 6

Педагоги ПТУ № 6



Педагогічний колектив училища налічує 28 педагогів, з них 10 майстрів виробничого навчання, методист, бібліотекар.


Викладачі загальноосвітніх предметів


Колесник Лариса Анатоліївна – викладач української мови і літератури, викладач - методист, спеціаліст вищої категорії, нагороджена знаком «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти».


Забоєнко Любов Василівна – викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії.


Науменко Тетяна Анатоліївна – викладач іноземної мови, викладач – методист, спеціаліст вищої категорії, нагороджена знаком «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти».


Бадіца Олена Павлівна – викладач історії, правознавства, спеціаліст першої категорії.


Булай Андрій Євгенович – викладач фізичної культури, спеціаліст другої категорії.


Безкровна Вікторія Іванівна – викладач інформатики, математики, спеціаліст першої категорії.


Юрко Марина Іванівна – методист ПТУ№6 , викладач фізики, математики, спеціаліст першої категорії.


Стрижак Віталій Романович – викладач предмету «Захист Вітчизни», спеціаліст другої категорії.



Викладачі спеціальних та загально – технічних дисциплін



Савельєва  Оксана Володимирівна – викладач спецдисциплін будівельної галузі, спеціаліст другої категорії.


Бабенко Алла Георгіївна – викладач електротехніки, спеціаліст першої категорії.

Лось Олександ Іванович – викладач спецдисциплін «Слюсар з ремонту автомобілів», спеціаліст другої категорії.


Рогальова Любов Миколаївна – викладач спецдисциплін будівельної галузі, майстер II категорії.



Майстри виробничого навчання



Рибалко Дмитро Анатолійович – старший майстер, спеціаліст.

Новак  Тетяна Олександрівна – майстер II категорії, нагороджена знаком «За вагомий внесок у розвиток освіти».

Урін Олександ Антонович – майстер виробничого навчання, нагороджений знаком «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти».


Субботіна Галина Іванівна – майстер виробничого навчання, нагороджена знаком «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти».


Чорна Любов Іванівна - майстер виробничого навчання, нагороджена знаком «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти».

Вакуленко Володимир Григоревич – майстер I категорії, електрогазозварник 4 розряду, нагороджений знаком «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти».


Кравченко Іван Сергійович - майстер виробничого навчання.


Морозова Олена Миколаївна - майстер виробничого навчання.


Цегельнікова Олена Валеріївна – майстер виробничого навчання.

Шевченко Ірина Олексівна – майстер виробничого навчання за фахом «Електрогазозварник», електрогазозварник 4 розряду.




Виховна робота


Сорокіна Катерина Юр'ївна – керівник гуртка.
Тимошенко Ірина Іванівна – бібліотекар.